Nová kolekce podzim/zima 2022 od COEUR DE LION.

Oslava krásy přírody a 35 let ruční výroby v Německu, to je  nová kolekce podzim/zima 2022-2023 zančky COEUR DE LION!
 
Oslavte s námi 35 let plné radosti ze života, pestrosti a individuality. Naším jedinečným designem – láskyplně ručně zpracovanými šperky chceme inspirovat a podporovat ženy na celém světě, dodat jim odvahu ukázat svoji přirozenou krásu a  sebevědomí. Vzdáváme novou kolekcí hold všem objevitelkám, vizionářkám, podnikatelkám i dámám milujícím dobrodružství… s lehkým nádechem extravagance.
 
Ohromující design šperků, ručně zpracovaných v ateliéru ve Stuttgartu.
 
Již celé roky je nadčasovost základem našeho konání. Naším vzorem je krása přírody, proto ji ze všech sil chráníme. Vědomé a udržitelné využívání přírodních zdrojů nám velmi leží na srdci. Z tohoto důvodu vedle klasických designů doplňujeme kolekci o šperky, které můžete nosit  nejen k různým příležitostem, ale také na různé způsoby, protože i toto přináší udržitelnost.
GEOCUBE
Známý design interpretujme nově a odvážně.  Ikonický GEOCUBE v nové velikosti a s pravými kameny, v kombinaci s různými řetězy a řetízky vytváří nespočet příležitostí, jak šperk nosit. Možností je nespočet, záleží jen na fantazii nositelky. Krátká nebo dlouhá varianta, Do kulata, nebo Y… Spolu s vhodným náramkem a náušnicemi vykouzlíte dech beroucí outfit. 
Bauhasem inspirovaný kostičkový náhrdelník Vás nadchne čistými tvary a expresivními barvami. V kolekci podzim/zima naleznete tuto designovou klasiku v barvách indiánského léta – opět pro COEUR DE LION typicky - s radostí z barev a života. Jako vždy, nabízíme designově vhodný náramek i náušnice.  (FOTO 2838/10-1585)
 
Milujeme myšlenku, že jeden náhrdelník můžete nosit na víc způsobů. Tento inovativní design s tyrkysem a křišťály je skvěle kombinovatelný, můžete ho nosit jako dlouhý náhrdelník, dvojitě kolem krku, vybrat jeden ze dvou krátkých náhrdelníků, či obléci oba dva. Záleží jen na nositelce, pro kterou variantu se zrovna rozhodne. Náhrdelník je vyrobený z pravých kamenů, jako je amazonit, howlit, hematit, z odolné oceli. Je nadčasový a krásný. K dispozici je i náramek a náušnice. (FOTO 4510/10-0522)
 
Slavnostní elegantní amulet
Inspirovaný mystickou hrou barev propůjčí tento zářivý amulet každému outfitu jas a nádech extravagance.  Oslnivé křišťály v antracitové, modré, zelené a fialkové, stejně tak jakou ušlechtilý hematit vyzařují mimořádnou eleganci a dodají Vám jedinečný lesk. (FOTO 5036/10-0754)
 
Elegantní trilogie
Všechny ženy, které milují šperky se mohou radovat z nového převratného designu, který spojuje zdánlivě neslučitelné tvary. Mimořádným highlightem je odnímatelný přívěšek na náhrdelník a náušnice ve stejném designu. Nákupem jednoho náhrdelníku získáte vlastně dva mimořádné šperky.  (FOTO 4545/10-1633)
 
Sladkovodní perly
Pravé sladkovodní perly propůjčují zlatému trojitému náhrdelníku, asymetrickému náramku a něžným náušnicím půvab a eleganci. Mimořádná není jen kombinace různých velikostí a tvarů řetízků, ale i inovativní možnost nosit náhrdelník na několik způsobů. Podle toho, co se hodí k Vašemu outfitu.  (FOTO1110/10-1416)
 
Přejeme Vám mnoho radosti při objevování nové kolekce COEUR DE LION.
 
Za distributora značky COEUR DE LION pro Českou republiku
 
Vaše Helena Matějková