Vždy a dlouho aktuální.
V době trendů ,kdy jsou výrobky které “musíš mít” a “není jiné cesty” je jistě uklidňující, že existují věci, které vyčnívají nad těmito, stále se měnícími trendy. Šperky od COEUR DE LION jsou nadčasové. Tvorba Carol Eckrodt kombinuje striktní, minimalistický design s neobvyklými barevnými kombinacemi, což je elegantní i vzrušující. Je to kontrast, díky kterému jsou šperky značky COEUR DE LION dlouho aktuální.

Trvalá krása, nadčasovost.
Použití prvotřídních materiálů a zejména přesné zpracování dělá designerské šperky od COEUR DE LION obzvláště mimořádnými. To, co je trvale krásné má i dlouho vydržet. Abychom dostáli tomuto závazku, jsou téměř všechny výrobní kroky prováděny v našich dílnách v německém Stuttgartu. Od prvního návrhu až po finální náročnou kontrolu. Protože jen v takovém případě můžeme vytvářet nádherné šperky, trvalé hodnoty, nadčasového designu Caroly Eckrodt, a přinášet trvalé potěšení uživatelům našich výrobků.

Jasně rozpoznatelné, zpečetěné německou kvalitou.
Šperky COEUR DE LION poznáte podle nerezového ocelového znáčku na každém náhrdelníku a každém náramku - záruka důkladné kontroly kvality z našich dílen.
Každá dárková kazeta/balení šperků navíc obsahuje individuální certifikát pravosti, který je potvrzen pro prodeji autorizovaným prodejcem. Předáváme vám tak jistotu při nákupu, že šperky COEUR DE LION se vyznačují zvláštní kvalitou a dlouhou životností.

Náhrdelník se hodí k náramku a cena odpovídá kvalitě
Kvalita od COEUR DE LION má svoji cenu. Protože pro naše výrobky používáme pouze ty nejlepší materiály , pracujeme s moderními dílenskými a dokončovacími procesy, které každým rokem zlepšujeme. Zároveň je pro nás velmi důležité, abychom pro mnoho svých zákaznic, zejména žen, vyrobili šperky cenově dostupné. Provádíme pečlivé výpočty a zacházíme velice pečlivě s našimi dostupnými zdroji . To je také důvod, proč vedle mnoha barevných grafů a knih o materiálech je na pracovním stole Caroly Eckrodt také vysoce výkonná kalkulačka. Náš příspěvek k demokratizaci designu, pokud se to tak dá nazvat.

Založení COEUR DE LION byl zvláště cenný okamžik.
Vášeň Carol Eckrodt pro design začala brzy, velmi brzy. Dokonce už jako teenager - mladá designérka experimentovala s nejrůznějšími materiály a tvořila náušnice. Nejdřív je pro sebe, ale to se brzy změnilo. V roce 1987 spolu se svým partnerem Nilsem Eckrodtem založila Carola Eckrodt malou firmu ve Stuttgartu, kde spolu s přáteli a známými vyráběli první šperky.

1987: AVANTGARDE
1999: CLASSICS

Již v roce založení představili Carola a Nils Eckrodt své první výrobky z průmyslových dílů na Avantgarde v Mnichově. Düsseldorfský návrhář Hanns Friedrichs, který se stal stylovou ikonou jakožto návrhář v kategorii šperků, Joan Collins, koupil tehdy celou novou kolekci.

Asi o deset let později se Carol Eckrodt podařilo vytvořit skutečně klasický design - kolekci GEOCUBE®, kterou byly zásobovány mnohé muzejní obchody - například proslulé muzeum Bauhaus ve Weimaru, Smithsonian ve Washingtonu a Královská akademie v Londýně.

Barva dělá šperky živé.
Carola Eckrodt dává přednost pro materiálům, které vykazují vysoký stupeň univerzálnosti z hlediska tvaru a barvy. Současně musí být obzvlášť trvanlivé a nevykazovat známky opotřebení. Mezi ně patří polarisová pryskyřice, ručně zhotovené dvojtónové sklo, krystaly Swarovski, skutečná kůže nappa nebo často se opakující synteticky zbarvené tygří oko.

Šperky znamenají více než zlato a stříbro.
Díky dlouholetým zkušenostem a jistému citu pro neobvyklé barevné kontrasty Carola Eckrodt znovu a znovu vytváří šperky, které jsou zároveň svěží i nadčasové.

Ruce jsou nástroje které nelze vylepšit.
Ve firmě COEUR DE LION hraje ruční práce významnou roli ve všech fázích výroby. Od lepení, montáže a závitů až po povrchovou úprav a leštění se naše dílna může pochlubit dokonalým vkusem. S dokonalým důraz na detail. Je jasné, že pečlivá ruční práce hraje klíčovou roli při každém výrobním kroku na špercích COEUR DE LION. Například při kompletaci dílů, leštění a vkládání nebo navlékání.

Technika, která okouzlí ženy. 
Vrtání, pokovování rhodiem, legování, eloxování - seznam zpracovatelských postupů používaných v COEUR DE LION je dlouhý. Zahrnuje četné metody, které jsme pomohli rozvíjet nebo dokonce iniciovali. Například výroba diamantem řezaného leštěného eloxovaného hliníku použitelného při výrobě módních šperků - mimochodem i toto je inovace od společnosti COEUR DE LION.

Slavíme 30 let nadčasovosti.
Opravdový důvod k oslavě. Díky čistému designu a citu pro barvy se hlavní designérce Carol Eckrodt podařilo učinit COEUR DE LION jednou z mála značek, kterou zákazníci okamžitě rozpoznají. V roce 2017 zakladatelé Nils und Carola Eckrodt se ohlédli zpět na posledních 30 let úspěšné historie společnosti.

Nová řada náramků COEUR DE LION vyhrává renomovanou GERMAN DESIGN AWARD pro rok 2018 i 2019. 

Řada náramků vyrobená z dvouvrstvého pletiva ve 12 barvách získala cenu GERMAN DESIGN AWARD 2018. Náramky lze různě barevně kombinovat jeden s druhým.Intuitivní koncepce designu Carol Eckrodt je mezinárodně podporována klenotníky a oblíbená u žen po celém světě. 

Poté, co byla značka oceněna titulem "Šperk roku 2014" ve Velké Británii Watch & Jewellery - Awards, získala následně ocenění GERMAN BRAND AWARD 2016 a cenu obhájila i v roce 2018 a 2019. Jsme rádi, že jsme získali toto uznání neboť nás motivuje, abychom v nacházejících letech dělali to nejlepší pro vás, naše zákazníky a zejména zákaznice.