Vždy a dlouho aktuální.
V době trendů ,kdy jsou výrobky které “musíš mít” a “není jiné cesty” je jistě uklidňující, že existují věci, které vyčnívají nad těmito, stále se měnícími trendy. Šperky od COEUR DE LION jsou nadčasové. Kombinují striktní, minimalistický design s neobvyklými barevnými kombinacemi, což je elegantní i vzrušující. Je to kontrast, díky kterému jsou šperky značky COEUR DE LION dlouho aktuální.

Trvalá krása, nadčasovost.
Použití prvotřídních materiálů a zejména přesné zpracování dělá designerské šperky od COEUR DE LION obzvláště mimořádnými. To, co je trvale krásné má i dlouho vydržet. Abychom dostáli tomuto závazku, jsou téměř všechny výrobní kroky prováděny v našich dílnách v německém Stuttgartu. Od prvního návrhu až po finální náročnou kontrolu. Protože jen v takovém případě můžeme vytvářet nádherné šperky, trvalé hodnoty, nadčasového designu a přinášet trvalé potěšení uživatelům našich výrobků.

Jasně rozpoznatelné, zpečetěné německou kvalitou.
Šperky COEUR DE LION poznáte podle nerezového ocelového znáčku na každém náhrdelníku a každém náramku - záruka důkladné kontroly kvality z našich dílen.
Každá dárková kazeta/balení šperků navíc obsahuje individuální certifikát pravosti, který je potvrzen pro prodeji autorizovaným prodejcem. Předáváme vám tak jistotu při nákupu, že šperky COEUR DE LION se vyznačují zvláštní kvalitou a dlouhou životností.

Náhrdelník se hodí k náramku a cena odpovídá kvalitě
Kvalita od COEUR DE LION má svoji cenu. Protože pro naše výrobky používáme pouze ty nejlepší materiály , pracujeme s moderními dílenskými a dokončovacími procesy, které každým rokem zlepšujeme. Zároveň je pro nás velmi důležité, abychom pro mnoho svých zákaznic, zejména žen, vyrobili šperky cenově dostupné. Provádíme pečlivé výpočty a zacházíme velice pečlivě s našimi dostupnými zdroji . To je také důvod, proč vedle mnoha barevných grafů a knih o materiálech je na pracovním stole Caroly Eckrodt také vysoce výkonná kalkulačka. Náš příspěvek k demokratizaci designu, pokud se to tak dá nazvat.

Barva dělá šperky živé.
COEUR DE LION dává přednost materiálům, které vykazují vysoký stupeň univerzálnosti z hlediska tvaru a barvy. Současně musí být obzvlášť trvanlivé a nevykazovat známky opotřebení. Mezi ně patří polarisová pryskyřice, ručně zhotovené dvojtónové sklo, krystaly Swarovski, skutečná kůže nappa nebo často se opakující synteticky zbarvené tygří oko.

Šperky znamenají více než zlato a stříbro.
Díky dlouholetým zkušenostem a jistému citu pro neobvyklé barevné kontrasty, COEUR DE LION znovu a znovu vytváří šperky, které jsou zároveň svěží i nadčasové.

Ruce jsou nástroje které nelze vylepšit.
Ve firmě COEUR DE LION hraje ruční práce významnou roli ve všech fázích výroby. Od lepení, montáže a závitů až po povrchovou úprav a leštění se naše dílna může pochlubit dokonalým vkusem. S dokonalým důraz na detail. Je jasné, že pečlivá ruční práce hraje klíčovou roli při každém výrobním kroku na špercích COEUR DE LION. Například při kompletaci dílů, leštění a vkládání nebo navlékání.

Technika, která okouzlí ženy. 
Vrtání, pokovování rhodiem, legování, eloxování - seznam zpracovatelských postupů používaných v COEUR DE LION je dlouhý. Zahrnuje četné metody, které jsme pomohli rozvíjet nebo dokonce iniciovali. Například výroba diamantem řezaného leštěného eloxovaného hliníku použitelného při výrobě módních šperků - mimochodem i toto je inovace od společnosti COEUR DE LION.

Nová řada náramků COEUR DE LION vyhrává renomovanou GERMAN DESIGN AWARD pro rok 2018 i 2019. 

Řada náramků vyrobená z dvouvrstvého pletiva ve 12 barvách získala cenu GERMAN DESIGN AWARD 2018. Náramky lze různě barevně kombinovat jeden s druhým.

Poté, co byla značka oceněna titulem "Šperk roku 2014" ve Velké Británii Watch & Jewellery - Awards, získala následně ocenění GERMAN BRAND AWARD 2016 a cenu obhájila i v roce 2018 a 2019. Jsme rádi, že jsme získali toto uznání neboť nás motivuje, abychom v nacházejících letech dělali to nejlepší pro vás, naše zákazníky a zejména zákaznice.