Kolekce léto 2021

BARVY INSPIROVANÉ PŘÍRODOU
 
Svěží jako sedmikráska a lehká jako letní vánek. Nová kolekce  COEUR DE LION kombinuje živé vzory a jemné materiály s nejkrásnějšími barvami matky přírody. Slunečné zlato, jasná modř oceánu, písčité růžové zlato a bledé pastelové barvy připomínají bezstarostné dny u moře.
 
Chalcedon, růženín, amazonit a růžový aventurin – drahokamy, které stále více používáme při tvorbě COEUR DE LION šperků. Díky pastelově zbarveným přírodním kamenům jsou nové šperky kolekce jaro/léto 2021 lehké a letní, ale také dělají každý šperk jedinečným, exkluzivním. V kombinaci s nerezovou ocelí 316L a třpytivými krystaly Swarovski® se stávají skutečnými mistrovskými díly v současném designu šperků - ručně vyráběnými v Německu. Těšte se na elegantní náhrdelníky, ležérní náramky, ohromující náušnice a propracované prsteny, vše ručně vyráběné v těch nejúžasnějších barvách, jaké příroda nabízí – nyní i v našem internetovém obchodě.
 
Vedle jemných i barevných náhrdelníků přichází jaro/léto 2021 opět s několika aktualizacemi slavné klasiky GEOCUBE® s designovým stylem, který dokonale vylepší každý outfit - mezi nimi mnoho modelů s drahokamy, jako je růžový avanturin, chalcedon, amazonit a hematit v krásných a intenzivní odstínech.
 
Jako vždy, šperky COEUR DE LION můžete mít celou sadu, což znamená, že k vašemu náhrdelníku vždy existuje odpovídající náramek a náušnice. Je úžasné mít dokonalý doplněk.
 
V nové kolekci pro rok 2021 můžete objevit jedinečnou novinku. Hodinky!
 
COEUR DE LION představuje řadu hodinek pro letní sezónu. Navazuje na design a styl, kterým je značka známá. 12 modelů z nové kolekce jaro/léto je stylovým protějškem náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů COEUR DE LION, díky nimž máte vždy příležitost být elegantní. 
 
Nové hodinky mají vysoce kvalitní pouzdro z nerezové oceli, ciferník s jemnými kovovými aplikacemi a u některých modelů krásné krystaly Swarovski® a špičkový japonský křemenný strojek. Řemínky jsou vyrobené z pravé italské kůže, jemné  nerezové síťoviny nebo saténově kovových článků. Lze snadno vyměnit díky jednoduchému zaklapávacímu mechanismu.
 
Přejeme Vám hodně radosti při prohlížení nové kolekce pro jaro a léto 2021.