Kolekce COEUR DE LION jaro/léto 2020

Vážené dámy, vážení pánové.
 
Dovolujeme si Vám představit novou kolekci COEUR DE LION pro období jara a léta 2020, kde autorkou a designérkou je Carola Eckrodt. V kolekci naleznete mimořádné designové nápady, vybrané a ušlechtilé materiály a přitom spoustu barev v souladu s barevnými trendy letošní letní sezóny. 
 
Ušlechtilá na první pohled je řada šperku BRILIANT COEUR, například tento náhrdelník
 
Náhrdelník, náramek i náušnice z jemných, vysoce lesklých trubiček a blýskavých kuliček, to je 100% elegantní šperk. Nebo případně ocel v kombinaci se zlatem. Můžete si také vybrat mezi růžovým a žlutým zlacením. I v letošní letní luxusní kolekci naleznete proslulou GEOCUBE řadu. Ta přichází s pravými kameny: šedostříbrným hematitem, bílým howlitem, ale i pozlacenou ocelí.
 
V letošní kolekci naleznete také mnoho pravých kamenů. Ty dělají GEOCUBE kolekci tak živoucí: šalvějově zelený avanturín, fialkový ametyst, zelenkavý amazonit v kontrastu s mramorovaným howlitem a černým onyxem, dokončené syntetickým tygřím okem a zlaceným růžovým zlatem. 
 
 Nepřehlédnutelná. V každém okamžiku. Nejoblíbenější kousky z řady EXPRESSIVECOEUR.
 
Fialková, ohnivě červená, oranžová, petrolejová, safírově modrá. Vše v harmonii spolu v jednom šperku. Aktualizace našich klasických GEOCUBE, které znáte v kombinaci s hematitem, černým, matným onyxem, letos zazáří s jemným zlacením růžovým zlatem. A vše lze doplnit vhodným náramkem a prstenem. 
 
V kolekci pro letošní jaro a léto naleznete mnoho šperků, které se drží trendu tón v tónu, ať již je to MONOCHROMBLUE či GEOCUBE z amazonittu či ametystu. 
 
Nechte se zlákat barevnými, leč elegantními šperky COEUR DE LION. Při nákupu získáte kvalitní šperk z nejlepších materiálů, který Vás bude zdobit celé roky. 
 
Hodně radosti při prohlížení novinek roku 2020 Vám přeje 
 
Helena Matějková